ATRAMENTY OXIPRINT

Atrament DuPont Aristri

atrament dupont aristri atrament do tekstyliów druk tekstylia oxiprint

DuPont Artistri jest przeznaczony do druku na urządzeniach DTG. Zastosowanie atramentu ograniczone jest do druku na tekstyliach w których włókna naturalne zawierają minimum 50% składu. Atrament posiada wszystkie niezbędne certyfikaty do druku na odzieży, w tym odzieży dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Atrament z serii P5000+ wykonany jest na bazie tych samych barwników, które używane są w konwencjonalnym druku tekstylnym spełniając, tym samym wymagania branży w zakresie wydajności i jakości.

Atrament wraz z pretretreatment stanowią spójne rozwiązanie, dające możliwość uzyskania doskonałej jakości zadruku na tkaninach w ciemnych kolorach.

Charakterystyka

Seria DuPont Aristiri należy do farb o dużym kryciu i jednocześnie niskiej gęstości. Została zaprojektowana do pracy z głowicami piezoelektrycznymi o wysokiej rozdzielczości, do druku na bawełnie i mieszankach bogatych w bawełnę.

W stosunku do podstawowej wersji atramentu wersja 5000+ posiada doskonalszą odporność na spieranie, zwiększoną jakość druku oraz większy zakres możliwych aplikacji.

Przechowywanie

Atrament powinien być przechowywany w czystym i suchym pomieszczeniu o temperaturze pomiędzy 10 a 40°C.

Zalecane podłoża: 100% bawełny, 50/50 Poliester/Bawełna bez wstępnego białego poddruku

Zalecana rozdzielczość druku: 720x720 daje 100% pokrycia atramentem

Region produkcji: Europa

Cena: 600 zł za litr.