DX70120 ALUMINIUM

Drukarka DX70120 ALUMINIUM

Druk na poanodowanym aluminium - ożyw metal kolorowym i niezniszczalnym wydrukiem. OXIPRINT DX70120 ALUMINIUM to innowacyjny ploter drukujący typu flatbed do precyzyjnego i niezniszczalnego wydruku wewnątrz poanodowanego aluminium. Ta innowacyjna i najnowocześniejsza technologia odpornego wydruku wewnątrz metalu polega na wykorzystaniu naturalnej porowatości anodowanego aluminium i wdrukowaniu wewnątrz porów specjalnego atramentu z późniejszym uszczelnieniem warstwy zadrukowanej w kąpieli wodnej. Urządzenie służy do produkcji m.in.:

  • ekskluzywny wystrój wnętrz i sztuka (kolory złote i metaliczne)
  • panele sterownicze i pulpity sterownicze, tabliczki znamionowe, odporne na zniszczenia tablice informacyjne do biur, hoteli i na zewnątrz, tabliczki magnetyczne
  • dyplomy i nagrody, wizytówki aluminiowe, identyfikatory, znaczki firmowe
  • metalowe ekspozytory reklamowe, nieziszczalne grafiki do witryn sklepowych,
  • niezniszczalne plansze do muzeów i galerii sztuki,
  • tabliczki nagrobne – druki kolorem czarnym całkowicie niewrażliwe na ekspozycja na zewnątrz. Trwałość kolorów zależy od ekspozycji na słońce – co najmniej kilka lat.
  • odporny druk na skórach i skóropodobnych,
  • tarcze zegarów i czujników zegarowych, odporne na zniszczenia noniusze i linijki,
  • druk na jasnych porowatych tworzywach sztucznych

Urządzenie cechuje się najwyższą jakością druku i niebywałą precyzją, łatwą obsługą i intuicyjnym interface’m, przyjaznością dla środowiska (niskie zużycie energii) i pełną automatyzacją ruchów roboczych urządzenia przy zachowaniu ciągłej i pełnej ochrony głowicy podczas dojazdów roboczych i drukowania. Maksymalna rozdzielczość wydruku 2880 × 1440 dpi. Niezależny sterownik mikrokontrolera zapewnia ciągłą analizę pozycji sekcji drukującej i koryguje ją tak, aby całkowicie wyeliminować błędy związane z pasmowaniem. Stabilna stalowa konstrukcja ramy zapewnia wysoką sztywność urządzenia, która dodatkowo poprawia precyzję druku. Urządzenie wyposażone jest w podsysany stół o wysokim podciśnieniu.

Specyfikacja

Dodatkowe funkcje

Cechy urządzenia

Gwarancja

Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy na wszystkie elementy mechaniczne i elektroniczne oraz 3 miesiące na głowice drukujące. Gwarancja nie obejmuje zużycia eksploatacyjnego elementów takich jak głowice piezoelektryczne, dumpery oraz inne elementy układu podawania tuszu. Czas gwarancji liczony jest od dnia instalacji i podpisania protokołu odbioru.

Cena

Cena katalogowa to 83 tys zł netto w wersji Aluminium i 85 tys. zł netto w wersji UV LED.

Warunki płatności

Dostawa

Dodatkowe informacje

W cenie urządzenia znajduje się pakiet startowy atramentów, zestaw do samodzielnego czyszczenia elementów układu tuszu oraz 1 dniowe szkolenie z obsługi urządzenia i utrzymywania go w sprawności.

Powrót

Skontaktuj się z nami

Pobierz folder