DX321 Aquarium

Drukarka DX321 Aquarium

Druk na poanodowanym aluminium w technologii OXIPRINT - ożyw metal kolorowym i niezniszczalnym wydrukiem. OXIPRINT DX321 Aquarium to innowacyjne urządzenie drukujące typu podajnik odbiornik do precyzyjnego i niezniszczalnego wydruku wewnątrz poanodowanego aluminium do grubości blachy 1mm. Ta innowacyjna i najnowocześniejsza technologia odpornego wydruku wewnątrz metalu polega na wykorzystaniu naturalnej porowatości anodowanego aluminium i wdrukowaniu wewnątrz porów specjalnego atramentu z późniejszym uszczelnieniem warstwy zadrukowanej w kąpieli wodnej. Urządzenie służy do produkcji m.in.:

  • panele sterownicze i pulpity sterownicze, tabliczki znamionowe, odporne na zniszczenia tablice informacyjne do biur, hoteli i na zewnątrz, tabliczki magnetyczne
  • dyplomy i nagrody, wizytówki aluminiowe, identyfikatory, znaczki firmowe
  • tabliczki nagrobne – druki kolorem czarnym całkowicie niewrażliwe na ekspozycja na zewnątrz. Trwałość kolorów zależy od ekspozycji na słońce – co najmniej kilka lat.
  • tarcze zegarów i czujników zegarowych, odporne na zniszczenia noniusze i linijki,
  • druk tabliczek informacyjnych na arkuszach o grubości do 2 mm z porowatych tworzyw sztucznych
  • Wydruki na arkuszach z akrylu, poliestru i PCV.
Urządzenie cechuje się najwyższą jakością druku i łatwą obsługą z panela sterującego z przyciskami. Maksymalna rozdzielczość wydruku 2880 × 1440 dpi. Maszyna sprzedawana jest wraz z wanna technologiczną z automatyczną spłuczką do uszczelniania arkuszy aluminium.

Specyfikacja

Dodatkowe funkcje

Cechy urządzenia

Gwarancja

Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy na wszystkie elementy mechaniczne i elektroniczne oraz 3 miesiące na głowice drukujące. Gwarancja nie obejmuje zużycia eksploatacyjnego elementów takich jak głowice piezoelektryczne, dumpery oraz inne elementy układu podawania tuszu. Czas gwarancji liczony jest od dnia instalacji i podpisania protokołu odbioru.

Cena

Cena katalogowa to 25 tys zł netto.

Warunki płatności

Dostawa

Dodatkowe informacje

W cenie urządzenia znajduje się pakiet startowy atramentów, zestaw do samodzielnego czyszczenia elementów układu tuszu oraz 1 dniowe szkolenie z obsługi urządzenia i utrzymywania go w sprawności.

Powrót Skontaktuj się z nami Pobierz folder