DX45100 GO TO TEXTILE

Drukarka DTG DX45100 GO TO TEXTILE

Precyzyjne urządzenie do druku cyfrowego na tekstyliach typu flatbed do produkcji m.in.:

  • piżamy, ubrania dziecięce, bielizna, golfy i swetry
  • koszulki T-shirts, bluzy, dresy, jeansy, fartuchy, koszule, sukienki, obrusy
  • portfele, obuwie i produkty skórzane i wiele więcej
  • wielka różnorodność materiałów daje możliwości wytwarzania nieograniczonej ilości aplikacji
OXIPRINT GO TO TEXTILE został opracowany specjalnie do realizacji małych i średnich nakładów produkcyjnych oraz do wykonywania serii prototypowych. Urządzenia cechujące się najwyższą jakością druku i niebywałą precyzją, łatwą obsługą i intuicyjnym interface’m, przyjaznością dla środowiska (niskie zużycie energii) i pełną automatyzacją ruchów roboczych urządzenia przy zachowaniu ciągłej i pełnej ochrony głowicy podczas dojazdów roboczych i drukowania. Maksymalna rozdzielczość wydruku 1440 × 1440 dpi. Niezależny sterownik mikrokontrolera zapewnia ciągłą analizę pozycji sekcji drukującej i koryguje ją tak, aby całkowicie wyeliminować błędy związane z pasmowaniem. Stabilna stalowa konstrukcja ramy zapewnia wysoką sztywność urządzenia, która dodatkowo poprawia precyzję druku.

Specyfikacja

Dodatkowe funkcje

Cechy urządzenia

Gwarancja

Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy na wszystkie elementy mechaniczne i elektroniczne oraz 3 miesiące na głowice drukujące. Gwarancja nie obejmuje zużycia eksploatacyjnego elementów takich jak głowice piezoelektryczne, dumpery oraz inne elementy układu podawania tuszu. Czas gwarancji liczony jest od dnia instalacji i podpisania protokołu odbioru.

Cena

Cena katalogowa to 55 tys zł netto.

Warunki płatności

Dostawa

Dodatkowe informacje

W cenie urządzenia znajduje się pakiet startowy atramentów, zestaw do samodzielnego czyszczenia elementów układu tuszu oraz 1 dniowe szkolenie z obsługi urządzenia i utrzymywania go w sprawności.

Skontaktuj się z nami