DX70120 UV LED

Drukarka DX70120 UV LED

Drukarka OXIPRINT UV LED - wytrzymały atrament i najwyższa na rynku przyczepność do różnych typów podłoża. Precyzyjne urządzenie do druku cyfrowego atramentem UV LED typu flatbed do produkcji m.in.:

  • ekspozytory reklamowe z tworzyw sztucznych, grafika ekspozycyjna i wystawowa, dekoracje wnętrz, wydruk na szkle, reprodukcje, druk na stali nierdzewnej z przeznaczeniem do późniejszych przetłoczeń, elementy zabudowy stoisk promocyjnych i targowych
  • druk na różnych gadżetach (długopisy, zapalniczki, papierośnice, obudowy telefonów, piłki golfowe, kalendarze książkowe, pendrive'y, reklamowe opakowania alkoholi)
  • rolety, drewno, druk bezpośredni na pudełkach drewnianych i tekturze falistej
  • buteleczki do perfum i próbek alkoholi, płyty CD i DVD oraz ich opakowania
  • druk 3D i pismo Braille'a
  • druk na prawie każdym materiale daje możliwości wytwarzania nieograniczonej ilości aplikacji
Urządzenie OXIPRINT DX70120 UV LED zostało opracowane specjalnie do realizacji małych i średnich nakładów produkcyjnych oraz do wykonywania serii prototypowych. Urządzenie cechuje się najwyższą jakością druku i niebywałą precyzją, łatwą obsługą i intuicyjnym interface’m, przyjaznością dla środowiska (niskie zużycie energii) i pełną automatyzacją ruchów roboczych urządzenia przy zachowaniu ciągłej i pełnej ochrony głowicy podczas dojazdów roboczych i drukowania. Maksymalna rozdzielczość wydruku 2880 × 1440 dpi przy minimalnej wielkości kropli 3pl. Niezależny sterownik mikrokontrolera zapewnia ciągłą analizę pozycji sekcji drukującej i koryguje ją dynamicznie w trakcie pracy urządzenia. Stabilna stalowa konstrukcja ramy zapewnia wysoką sztywność urządzenia, która dodatkowo poprawia precyzję druku.

Specyfikacja

Dodatkowe funkcje

Cechy urządzenia

Gwarancja

Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy na wszystkie elementy mechaniczne i elektroniczne oraz 3 miesiące na głowice drukujące. Gwarancja nie obejmuje zużycia eksploatacyjnego elementów takich jak głowice piezoelektryczne, dumpery oraz inne elementy układu podawania tuszu. Czas gwarancji liczony jest od dnia instalacji i podpisania protokołu odbioru.

Cena

Cena katalogowa to 83 tys zł netto w wersji Aluminium i 85 tys. zł netto w wersji UV LED.

Warunki płatności

Dostawa

Dodatkowe informacje

W cenie urządzenia znajduje się pakiet startowy atramentów, zestaw do samodzielnego czyszczenia elementów układu tuszu oraz 1 dniowe szkolenie z obsługi urządzenia i utrzymywania go w sprawności.

Powrót

Skontaktuj się z nami

Pobierz folder