WANNY TECHNOLOGICZNE

Wanna W1

Wanna W2

Wanna W3

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WANNY W1

wanna technologiczna anodowane aluminium oxiprint

Wanna technologiczna OXIPRINT W1 przeznaczona jest dla firm posiadających technologię druku cyfrowego wewnątrz poanodowanego aluminium. Wanna służy do procesu uszczelniania zadrukowanego wcześniej arkusza blachy aluminiowej, który przebiega w temperaturze 99°C i przez czas około 30 minut

Wanna składa się z metalowej ramy oraz zamontowanych na niej dwóch zbiorników wykonanych ze stali nierdzewnej. Dodatkowo układ wyposażony jest w grzałkę 2 KW, elektronikę sterującą, pompkę oraz przełącznik nożny.

Zbiornik służący do uszczelniania aluminium ma pojemność 20 L i wmontowana jest w niego grzałka o mocy 2KW. Wanna ta w normalnych warunkach eksploatacji wypełniona jest wodą destylowaną z solą o neutralnym PH. Działanie grzałki regulowane jest przez wbudowany w układ sterowania grzałki termoregulator, który po włączeniu urządzenia utrzymuje temperaturę cieczy znajdującej się w wannie na poziomie poniżej temperatury wrzenia tzn 98-99°C.

Drugi zbiorni służy do szybkiego studzenia uszczelnionych blach. Są w nim zamocowane 2 przewody podłączone do pompki i źródła bieżącej wody. Włączenie przełącznika nożnego powoduje natrysk z przewodów.

Charakterystyka techniczna wanny

wanna technologiczna anodowane aluminium oxiprint
Nazwa OXIPRINT Wanna W1
Wymiary gabarytowe 630 x 730 x 900
(a x b x h)
Moc całkowita 1x2KW
Liczba zbiorników 2
Pojemność robocza zbiornika głównego 20L
Czas rozgrzewu cieczy w zbiorniku 30 – 60 min
Klasa zabezpieczeń przed porażeniem I
Sposób użytkowania urządzenie stałe
Waga netto/brutto 40/60 kg

Budowa wanny

Wanna posiada samonośną konstrukcję wykonaną z profili stalowych oraz zespół kółek przeznaczonych do transportu urządzenia. Wanna wyposażona jest w dwa zbiorniki w tym jeden roboczy i drugi dodatkowy do szybkiego schładzania uszczelnionego aluminium. Zespół grzewczy przymocowany jest do wanny roboczej i sterowany z elektroniki przymocowanej do dolnej części wanny. Pokrywa wanny może być odkładana lub zawieszana na przeznaczony do tego uchwyt.

Powrót

Skontaktuj się z nami